DriftRunner – jest to polskiej produkcji pojazd o unikatowej budowie i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Daje wiele możliwości, zaczynając od uprawiania sportu, poprzez wytwarzanie energii, skończywszy na wykonywaniu trików typu: „driftowanie”. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie rekreacji i sportu. W jego użytkowaniu nie ma ograniczeń wiekowych.

Wersje pojazdu:

Wersja z silnikiem elektrycznym daje możliwość wspomagania w trudnym terenie lub pod strome podjazdy. Jest też opcja generowania prądu, dzięki której możemy korzystać z energii elektrycznej wytworzonej naszymi mięśniami. 

Wersja bez silnika elektrycznego cechuje się mniejszą wagą.

Pojazd jest składany, dzięki temu nie zajmuje miejsca w domu, można go z łatwością zabrać na wczasy, gdzie posłuży za dodatkowy środek transportu i umili nam czas. Posiada różne rodzaje ustawień rękojeści i sprzęgła wychylnego w zależności od wzrostu i wagi użytkownika. Ponadto DriftRunner posiada przekładnię wielostopniową z biegiem wstecznym.

Korzystając z pojazdu, spala się o ok. 35% więcej energii niż na rowerze. Ponadto ruch eliptyczny nie obciąża stawów jak podczas biegania. Mamy rodzaj siłowni połączonej z przyjemnością jazdy na świeżym powietrzu. Pojazd łączy ze sobą wiele dziedzin sportowych np. bieganie, jazda na rowerze, nordic walking, trenażer stacjonarny, sporty siłowe.

Pojazd uzyskał PATENT!